zniczeTradycyjne pogrzeby – Galeria

 

Nasze działania cechuje pełny profesjonalizm. Prowadzimy całodobowy dyżur, co pozwala nam reagować natychmiastowo na zgłoszenia. Dzięki temu rodzina zmarłego może szybko otrzymać niezbędne wsparcie w tych trudnych dla niej chwilach. Wykazujemy się pełnym taktem, starając się nie naruszać ich żałoby, a zarazem zrealizować wszystkie działania niezbędne do przygotowania pogrzebu.

Umożliwia nam to propozycja pełnego pakietu usług pogrzebowych, która obejmuje pomoc przy wyborze grobowca oraz wszystkich niezbędnych elementów – odzieży pogrzebowej, całunów, wieńców i wiązanek pogrzebowych, trumny lub urny. Bliscy zmarłego mogą również scedować na nas obowiązki w zakresie przygotowania konduktu, organizacji stypy pogrzebowej oraz zredagowania nekrologów do prasy. Dzięki współpracy z profesjonalnymi fotografami jesteśmy w stanie zapewnić także zdjęcia z uroczystości pogrzebowych. W przypadku, kiedy zmarły przebywał za granicą, możemy zorganizować międzynarodowy transport zwłok.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentujących urnowe i tradycyjne pogrzeby zorganizowane przez nas zakład pogrzebowy.

Urny

Urny

Wieńce

Wieńce

Kondukt pogrzebowy

Kondukt pogrzebowy

Trumny

Trumny

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.