znicze

Usługi pogrzebowe

Świadczymy usługi pogrzebowe w sposób profesjonalny, zachowując pełen szacunek dla zmarłego oraz takt w stosunku do uczuć jego najbliższych. Zapewniamy pełną obsługę, która obejmuje załatwienie urzędowych formalności (wydanie aktu zgonu), transport zwłok do przechowalni i ich przygotowanie do pochówku oraz organizację ceremonii pogrzebowej.

 

Transport zwłok

Kierujemy swoją ofertę do osób z całego kraju. Możemy również na życzenie klientów zrealizować międzynarodowy transport zwłok z dowolnego państwa. Jest to duże odciążenie dla rodziny, ponieważ w różnych krajach obowiązują różne regulacje dotyczące wwozu i wywozu zwłok. Dopełniamy wszystkich formalności oraz przewozimy ciało specjalnym pojazdem wyposażonym w chłodnie. Dbamy o odpowiednie warunki transportu, które nie będą napuszczać godności zmarłego.

 

Przygotowanie ciała do pochówku

Zajmujemy się przewozem ciała do przechowalni, a następnie jego odpowiednim przygotowaniem do pochówku. Balsamujemy zwłoki, likwiduje plamy opadowe i zasinienia, dzięki czemu zmarły wygląda, jakby był pogrążony w głęboki śnie. W naszej ofercie mamy również tanie sekcje zwłok, które możemy przeprowadzić na życzenie rodziny zmarłego. Nasze usługi obejmują również tanie ekshumacje – posiadamy niezbędne przygotowanie do przeprowadzania tego procesu, a dzięki doskonałej znajomości przepisów pomagamy w uzyskaniu wszystkich niezbędnych dokumentów.

Nasz zakład pogrzebowy posiada szeroki wybór odzieży żałobnej, całunów, oraz trumien, co pozwala rodzinie wybrać wszystkie te rzeczy w jednym miejscu. Możemy również zaoferować tanie nagrobki i grobowce, wykonane z wysokiej klasy materiałów.

 

Organizacja ceremonii

Organizujemy tradycyjne pogrzeby z obsługą księdza katolickiego, jak również ceremonie dla osób niewierzących ze świecką asystą pogrzebową. Zapewniamy pełną oprawę uroczystości. Przygotowujemy kondukt pogrzebowy, dostarczamy wieńce i wiązanki pogrzebowe. Przebieg uroczystości ustalamy z rodziną zmarłego i realizujemy ściśle według jej zaleceń. Na jej życzenie przygotowujemy także stypę pogrzebową oraz wykonujemy zdjęcia z uroczystości pogrzebowych.

Jeśli zmarły w swojej ostatniej woli zdecydował, że preferuje inną formę pogrzebu niż pochówek w ziemi. Wówczas możemy przeprowadzić kremację zwłok, a następnie ceremonię pogrzebu urnowego.

 

Płatności

Wieloletnia działalność w branży usług funeralnych pozwoliła nam na własne oczy przekonać się, jak wielką tragedią jest dla ludzi odejście najbliższych. Zachowujemy pełen szacunek dla ich rozpaczy, a nasze działania staramy się prowadzić z pełnym wyczuciem i taktem. Dlatego przygotowaliśmy specjalny system płatności – zapłaty można dokonać po otrzymaniu zasiłku pogrzebowego. Mamy również opcje kredytowania dla osób niespokrewnionych ze zmarłym.

Zobacz naszą galerię

zakład pogrzebowy
pogrzeby
całodobowe usługi pogrzebowe
usługi
transport zwłok skrabex
dom pogrzebowy skrabex
kremacje
całodobowy transport zwłok

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.